Živé kurzy

Covid-19 a vládní nařízení kurzům nepřejí.

Dle budoucí situace naplánuji další kroky. 

Doufám, že vše bude brzy v pořádku a budu se těšit na rok 2022.

Když člověk umí a dokáže se o své znalosti podělit, jako jsou vědomosti získané tvrdou pílí a mnoha pokusy, to je dle mého dar. Nadšení, láska k danému tématu a taky kousek sebe. 

Mám ráda, když se věci dělají pořádně. Chci se něco naučit, tak jdu do toho, a nestydím se říct si o radu a pomoc. Každý jsme v něčem dobrý, jde jen o to najít to pravé, to pravé ořechové. A nestydět se. 

Já šiji patchwork, přišel ke mně a už se mnou zůstal. A ráda se o něj podělím s každým, kdo by mu rád přišel na chuť. Ráda pracuji s látkou, rozřezat ji na maděru a stvořit něco úžasného nebo z recyklovat, to je moje. 

Patchwork nemá daleko k šití oblečení, které jsem se toužila naučit. Ušít si oblečení na míru, z poctivého materiálu a přesně takové jaké chci. Už jdu po své cestě a něco málo umím, ale rozhodně to není vše a chci se dostat ještě dál...

A protože je nás mezi námi víc takových, poctivých a zvědavých, co si chtějí vyrobit sami, najdete zde nabídku kurzů, které pořádám. 

PS: Nejraději mám na Živých kurzech potkávání se a seznamování. "Vypadnout" z domu, něčemu se přiučit a třeba zajít po kurzu na kávičku. Mít chvilku pro sebe a užít si ji. Úžasné je, když se z děvčat z kurzu stanou přítelkyně a potkávají se jen tak, pro radost. To je pro mě úplně nejvíc, přidat se může každý.

Kurz patchworku
  • Kreativní prostředí
  • Komunita
  • Inspirace
  • Individuální konzultace
  • Zapůjčení šicího stroje
  • Pomůcky
  • Postupy v tištěné formě
  • Úvodní lekce zdarma

Aktuální nabídka kurzů

Vánoční kurz šití - Tree skirt
Originální dekorace pod vánoční stromeček. Kurz pro mírně pokročilé.

Připravujeme pro rok 2022.

Kurz na motýlí žebradlo
Společně ušijeme praktickou tašku. Kurz vhodný pro mírně pokročilé.

Připravujeme pro rok 2022.

Šití oblečení pro začátečníky
Registrace do kurzu šití pro začátečníky bude otevřena.

Připravujeme pro rok 2022.

kurzy patchworku

Patchwork pro začátečníky
Registrace do kurzu patchworku bude otevřena.

Připravujeme pro rok 2022.

Reference

Dobrý den, šiju a žiju...Váš kurz se mi moc líbil...naučil mě pár dobrých fíglů ze kterých se dá udělat spousta krásných věcí...a zcela jistě bych Váš kurz navštívila zas...přeji hezké dny a spousty dobrých nápadů...

Věra TomanováLukavice

Vaše kurzy bych zhodnotila velmi kladně. Jsem ráda, že jsem si našla čas a mohla alespoň párkrát přijít mezi Vás. Ke stroji se většinou dostanu, když potřebuji ušít nějaký dárek. Doufám, že s kurzy nebudete končit. Určitě bych toho využila a zase se někdy zúčastnila.

Eva PecháčkováDolní Dobrouč

Pár roků jsem chodila na Vaše kurzy a určitě jsem se tam něco naučila, což teď využívám. Vaše kurzy byly opravdu fajn, někdy byla příprava slabší, ale když by v nabídce prací bylo něco, co by se mě líbilo a užila bych to, určitě bych přišla znovu.

Jana ŠebrlováLanškroun

Konzultace

S hrnkem dobré kávy, tvůrčí atmosférou a sluncem v duši nabízím individuální konzultace v mé dílně. Kurzy jsou určené všem, co si nevědí rady s následujícími body...

Potřebuji více času

Každý má své tempo, potřebuje jiné množství času a způsob učení. Trpělivě s Vámi projdu postupy a vše vysvětlím.

Mám kostlivce ve skříni

Znáte to, každý má ve skříni alespoň jednoho nedošitého bubáka, a po půl roce už ani neví jak se konkrétní technika šije nebo výrobek sestaví. Koukneme na to spolu a vše dokončíme.

Hledám tipy a triky

Jak se ušije šikmý proužek, paspulka, střapec nebo jak co nejrychleji sešít pruhy látek a nezdržovat se, to si můžeme společně ukázat a naučit se zefektivnit Vaši kreativní práci.

Chci se naučit novou techniku

Patchwork má nekonečně mnoho variant, neustále se vyvíjí a vznikají nové techniky. Naučím Vás něco co ještě neznáte.

Napište mi nebo zavolejte Vaši představu a domluvíme se o realizaci a ceně.

email: info@siju-ziju.cz
tel.: 606 098 373