Živé kurzy

Když člověk něco umí a dokáže se o své znalosti podělit, dá to oběma stranám více než je na první pohled patrné. Jsou to znalosti, získané tvrdou pílí a mnoha pokusy. Nadšení, láska k danému tématu a taky kousek sebe. Obě strany jsou spokojené, ta co dává i ta co "bere". 

Mám ráda, když se věci dělají pořádně. Chci se něco naučit, tak jdu do toho, pěkně od začátku, kousek po kousku a vůbec se nestydím říct si o radu a pomoc. Každý jsme v něčem dobrý, a každý může předat něco dál. Jde jen o to najít to pravé, to pravé ořechové. A nestydět se. 

Já umím patchwork, přišel ke mně a už se mnou zůstal. A ráda se o něj podělím s každým, kdo by mu rád přišel na chuť. Ráda pracuji s látkou a s barvami. Rozřezat všechno na maděru a stvořit něco úžasného, to je moje. 

Patchwork nemá daleko k šití oblečení, a to zase k pletení a tak sem se rozhodla, že bych se všechno ráda naučila. Ušít si oblečení na míru, z poctivého materiálu a přesně takové jaké chci. A kdo naposledy viděl v obchodě pořádný svetr? Aby seděl, líbila se barva, neměl ho každý a nestál milion peněz?

Proto sem si našla lidi, velice šikovné, kreativní a z oboru, kteří mě naučí jak na to. A tu šanci sem se rozhodla poskytnout všem, kteří by měli zájem o totéž. 

Kurz patchworku
  • Kreativní prostředí
  • Komunita
  • Individuální konzultace
  • Inspirace
  • Úvodní lekce zdarma
  • Zapůjčení šicího stroje
  • Pomůcky
  • Postupy v tištěné formě

Aktuální nabídka kurzů

Kurz na motýlí žebradlo
Společně ušijeme praktickou tašku. Kurz vhodný pro mírně pokročilé.

Termín:
neděle 22.4.2018

Vánoční kurz šití - Tree skirt
Originální dekorace pod vánoční stromeček. Kurz pro mírně pokročilé.
Termín: předregistrace na září 2018

Šití oblečení pro začátečníky
Předregistrace do příštího kurzu šití pro začátečníky je otevřena.
Termín: předregistrace na září 2018

kurzy patchworku

Kurz patchworku
Předregistrace do příštího kurzu patchworku je otevřena pro začínající i pokročilé.
Termín: předregistrace na září 2018

Reference

Dobrý den, šiju a žiju...Váš kurz se mi moc líbil...naučil mě pár dobrých fíglů ze kterých se dá udělat spousta krásných věcí...a zcela jistě bych Váš kurz navštívila zas...přeji hezké dny a spousty dobrých nápadů...

Věra TomanováLukavice

Vaše kurzy bych zhodnotila velmi kladně. Jsem ráda, že jsem si našla čas a mohla alespoň párkrát přijít mezi Vás. Ke stroji se většinou dostanu, když potřebuji ušít nějaký dárek. Doufám, že s kurzy nebudete končit. Určitě bych toho využila a zase se někdy zúčastnila.

Eva PecháčkováDolní Dobrouč

Pár roků jsem chodila na Vaše kurzy a určitě jsem se tam něco naučila, což teď využívám. Vaše kurzy byly opravdu fajn, někdy byla příprava slabší, ale když by v nabídce prací bylo něco, co by se mě líbilo a užila bych to, určitě bych přišla znovu.

Jana ŠebrlováLanškroun

Konzultace

S hrnkem dobré kávy, tvůrčí atmosférou a sluncem v duši nabízím individuální konzultace v mé dílně. Kurzy jsou určené všem, co si nevědí rady s následujícími body...

Potřebuji více času

Každý má své tempo, potřebuje jiné množství času a způsob učení. Trpělivě s Vámi projdu postupy a vše vysvětlím.

Mám kostlivce ve skříni

Znáte to, každý má ve skříni alespoň jednoho nedošitého bubáka, a po půl roce už ani neví jak se konkrétní technika šije nebo výrobek sestaví. Koukneme na to spolu a vše dokončíme.

Hledám tipy a triky

Jak se ušije šikmý proužek, paspulka, střapec nebo jak co nejrychleji sešít pruhy látek a nezdržovat se, to si můžeme společně ukázat a naučit se zefektivnit Vaši kreativní práci.

Chci se naučit novou techniku

Patchwork má nekonečně mnoho variant, neustále se vyvíjí a vznikají nové techniky. Naučím Vás něco co ještě neznáte.

Napište mi nebo zavolejte Vaši představu a domluvíme se o realizaci a ceně.

email: info@siju-ziju.cz
tel.: 606 098 373