Živé kurzy

Když člověk umí a dokáže se o své znalosti podělit, jako jsou vědomosti získané tvrdou pílí a mnoha pokusy, to je dle mého dar. Nadšení, láska k danému tématu a taky kousek sebe. 

Mám ráda, když se věci dělají pořádně. Chci se něco naučit, tak jdu do toho, a nestydím se říct si o radu a pomoc. Každý jsme v něčem dobrý, jde jen o to najít to pravé, to pravé ořechové. A nestydět se. 

Já šiji patchwork, přišel ke mně a už se mnou zůstal. A ráda se o něj podělím s každým, kdo by mu rád přišel na chuť. Ráda pracuji s látkou, rozřezat ji na maděru a stvořit něco úžasného nebo z recyklovat, to je moje. 

Patchwork nemá daleko k šití oblečení, které jsem se toužila naučit. Ušít si oblečení na míru, z poctivého materiálu a přesně takové jaké chci. Už jdu po své cestě a něco málo umím, ale rozhodně to není vše a chci se dostat ještě dál...

A protože je nás mezi námi víc takových, poctivých a zvědavých, co si chtějí vyrobit sami, najdete zde nabídku kurzů, které pořádám. 

PS: Nejraději mám na Živých kurzech potkávání se a seznamování. "Vypadnout" z domu, něčemu se přiučit a třeba zajít po kurzu na kávičku. Mít chvilku pro sebe a užít si ji. Úžasné je, když se z děvčat z kurzu stanou přítelkyně a potkávají se jen tak, pro radost. To je pro mě úplně nejvíc, přidat se může každý.

Kurz patchworku
  • Kreativní prostředí
  • Komunita
  • Inspirace
  • Individuální konzultace
  • Zapůjčení šicího stroje
  • Pomůcky
  • Postupy v tištěné formě
  • Úvodní lekce zdarma

Aktuální nabídka kurzů

Šití oblečení pro začátečníky
Registrace do kurzu šití pro začátečníky je otevřena.

Termín úvodní lekce zdarma:
Úterý 11.9. 2018

kurzy patchworku

Patchwork pro začátečníky
Registrace do kurzu patchworku je otevřena.

Termín úvodní lekce zdarma:
Pondělí 17.9. 2018

Kurz na motýlí žebradlo
Společně ušijeme praktickou tašku. Kurz vhodný pro mírně pokročilé.

Termín: říjen 2018

Vánoční kurz šití - Tree skirt
Originální dekorace pod vánoční stromeček. Kurz pro mírně pokročilé.

Termín: říjen 2018

Reference

Dobrý den, šiju a žiju...Váš kurz se mi moc líbil...naučil mě pár dobrých fíglů ze kterých se dá udělat spousta krásných věcí...a zcela jistě bych Váš kurz navštívila zas...přeji hezké dny a spousty dobrých nápadů...

Věra TomanováLukavice

Vaše kurzy bych zhodnotila velmi kladně. Jsem ráda, že jsem si našla čas a mohla alespoň párkrát přijít mezi Vás. Ke stroji se většinou dostanu, když potřebuji ušít nějaký dárek. Doufám, že s kurzy nebudete končit. Určitě bych toho využila a zase se někdy zúčastnila.

Eva PecháčkováDolní Dobrouč

Pár roků jsem chodila na Vaše kurzy a určitě jsem se tam něco naučila, což teď využívám. Vaše kurzy byly opravdu fajn, někdy byla příprava slabší, ale když by v nabídce prací bylo něco, co by se mě líbilo a užila bych to, určitě bych přišla znovu.

Jana ŠebrlováLanškroun

Konzultace

S hrnkem dobré kávy, tvůrčí atmosférou a sluncem v duši nabízím individuální konzultace v mé dílně. Kurzy jsou určené všem, co si nevědí rady s následujícími body...

Potřebuji více času

Každý má své tempo, potřebuje jiné množství času a způsob učení. Trpělivě s Vámi projdu postupy a vše vysvětlím.

Mám kostlivce ve skříni

Znáte to, každý má ve skříni alespoň jednoho nedošitého bubáka, a po půl roce už ani neví jak se konkrétní technika šije nebo výrobek sestaví. Koukneme na to spolu a vše dokončíme.

Hledám tipy a triky

Jak se ušije šikmý proužek, paspulka, střapec nebo jak co nejrychleji sešít pruhy látek a nezdržovat se, to si můžeme společně ukázat a naučit se zefektivnit Vaši kreativní práci.

Chci se naučit novou techniku

Patchwork má nekonečně mnoho variant, neustále se vyvíjí a vznikají nové techniky. Naučím Vás něco co ještě neznáte.

Napište mi nebo zavolejte Vaši představu a domluvíme se o realizaci a ceně.

email: info@siju-ziju.cz
tel.: 606 098 373