Poukaz na prošití patchworkové deky

Věnujte praktický dárek, který ocení všechny dámy i dívky patchworkem "posedlé". Pokud mají alespoň minimální zkušenosti s patchworkem a troufly si na šití deky, jistě ocení profesionální prošití a kompletaci. Zvláště u rozměrnějších projektů je prošití na rámu velkou výhodou. Navíc lze na látce "vykouzlit" překrásné vzory, které deku nejen zpevní, dodají ji zároveň plasticitu a podtrhnou celkový dojem ... tedy i radost z hotového projektu 🙂

Co získáte Vy

  • Originální poukaz se jménem obdarovaného
  • Krásnou dárkovou krabičku s mašlí
  • Odeslání klasickou poštou
  • Vyřešíte dárek na jedno kliknutí 🙂

Co dostane obdarovaný

  • Poukaz na prošití patchworkové deky v hodnotě 1.500 Kč
  • Informace jak poukázku uplatnit
  • Pomoc s přípravou deky od Jany Bečkové
  • Krásný a praktický dárek od Vás 🙂

Co je prošívání na rámu

Prošívání neboli quiltování je spojení tří vrstev materiálu (patchworkový top, výplň a spodní látka) v jeden výrobek. Prošité deky jsou praktické na údržbu a oproti neprošitým dekám déle vydrží. Pravidlem quiltování je, že neprošitá místa by neměla být vetší než dlaň ruky. Lze prošívat v ruce, na malém stroji nebo na quiltovacím rámu. Ruční prošívání je kreativní ale pomalé, stroj je rychlý ale velmi omezený a proto existuje quiltovací rám. Má výhody obou způsobů, je rychlý a zároveň dává velký prostor uměleckému ztvárnění.

Já prošívám na profesionálním stroji Brother na quiltovacím rámu Bernina. Používám vyzkoušené kvalitní nitě značky Royal a Amann, jsou pevné a dobře odolají opotřebení. Rám Bernina umožňuje prošití velkých dek až do šíře 2,80 m, je možné quiltovat i malé výtvory, jako jsou ubrusy nebo polštáře. Umím celoplošné prošití i jednotlivé vzory. Možností prošití je nekonečně mnoho a vždy záleží na typu deky (topu) a přání zákazníka. 

Objednávka dárkového poukazu

Máte-li zájem darovat poukázku někomu blízkému, vyplňte níže uvedenou objednávku. Obratem Vám vystavíme zálohovou fakturu na 1.500 Kč včetně DPH a po jejím uhrazení odešleme poukázku se jménem obdarovaného v dárkové krabičce klasickou poštou na vaši adresu. Pokud chcete poukaz platit dobírkou, odeslat na jinou adresu nebo máte jiné přání, napište to prosím do poznámky.