Poukaz na prošití patchworkové deky

Věnujte praktický dárek, který ocení všechny dámy i dívky patchworkem "posedlé". Pokud mají alespoň minimální zkušenosti s patchworkem a troufly si na šití deky, jistě ocení profesionální prošití a kompletaci. Zvláště u rozměrnějších projektů je prošití na rámu velkou výhodou. Navíc lze na látce "vykouzlit" překrásné vzory, které deku nejen zpevní, dodají ji zároveň plasticitu a podtrhnou celkový dojem ... tedy i radost z hotového projektu 🙂

Co získáte Vy

  • Originální poukaz se jménem obdarovaného
  • Krásnou dárkovou krabičku s mašlí
  • Odeslání klasickou poštou
  • Vyřešíte dárek na jedno kliknutí 🙂

Co dostane obdarovaný

  • Poukaz na prošití patchworkové deky v hodnotě 1.500 Kč
  • Informace jak poukázku uplatnit
  • Pomoc s přípravou deky od Jany Bečkové
  • Krásný a praktický dárek od Vás 🙂

Co je prošívání na rámu

Prošívání neboli quiltování je spojení tří vrstev materiálu (patchworkový top, výplň a spodní látka) v jeden výrobek. Prošité deky jsou praktické na údržbu a oproti neprošitým dekám déle vydrží. Pravidlem quiltování je, že neprošitá místa by neměla být vetší než dlaň ruky. Lze prošívat v ruce, na malém stroji nebo na quiltovacím rámu. Ruční prošívání je kreativní ale pomalé, stroj je rychlý ale velmi omezený a proto existuje quiltovací rám. Má výhody obou způsobů, je rychlý a zároveň dává velký prostor uměleckému ztvárnění.

Já prošívám na profesionálním stroji Brother na quiltovacím rámu Bernina. Používám vyzkoušené kvalitní nitě značky Royal a Amann, jsou pevné a dobře odolají opotřebení. Rám Bernina umožňuje prošití velkých dek až do šíře 2,80 m, je možné quiltovat i malé výtvory, jako jsou ubrusy nebo polštáře. Umím celoplošné prošití i jednotlivé vzory. Možností prošití je nekonečně mnoho a vždy záleží na typu deky (topu) a přání zákazníka. 

Objednávka vánočního poukazu

Máte-li zájem darovat poukázku někomu blízkému, vyplňte níže uvedenou objednávku. Obratem Vám vystavíme zálohovou fakturu na 1.500 Kč včetně DPH a po jejím uhrazení odešleme poukázku se jménem obdarovaného v dárkové krabičce klasickou poštou na vaši adresu.  Poukazy mají platnost do 30.6.2018. Pokud chcete poukaz platit dobírkou, odeslat na jinou adresu nebo máte jiné přání, napište to prosím do poznámky.

Poukázky budeme odesílat průběžně v co nejkratším čase.
Poslední objednávky přijímáme do 15. prosince.